Login:

Logując się, akceptuję OWU | Przypomnij hasło

Zaatakować pomimo tego?


Predator
Poziom 100
Punkty życia
100 %
Doświadczenie
55.39 %
Siła
361
Władanie bronią
1080
Zręczność
1080
Budowa fizyczna
479
Charyzma
640
Inteligencja
779
Pancerz 18308
Obrażenia 517 - 585
Ostrzeżenie

Ten przedmiot stanie się związany duszą, jeśli go założysz!Gildia: IMPERIUM [IMP]

Charakterystyka

Predator jest kosmicznym myśliwym obdarzonym wielkim instynktem łowieckim, dla którego walka, polowania oraz zbieranie trofeów stanowią sens egzystencji.

Choć pod względem fizycznym Predatory są podobne do ludzi, to wyróżniają się większą posturą i siłą. Posiadają też żuchwy jak u stawonogów oraz długie, czarne włosy wyrastające z czaszki. Ich ciała są dość odporne na urazy, dzięki czemu wytrzymują wielokrotne rany postrzałowe i dawki promieniowania, które dla ludzi byłyby śmiertelne[3]. Jako sprawni wspinacze z łatwością poruszają się po drzewach i dachach ścigając ofiarę. Chociaż potrafią przetrwać w antarktycznych temperaturach nawet przez dłuższy okres, to prawdopodobnie mają preferencję do gorących równikowych klimatów. Jako że posiadają inne ośrodki percepcji niż ludzie, to widzą głównie w podczerwieni. Ich zdolności zwiększa maska, która umożliwia widzenie w różnych spektrach, począwszy od niskiej podczerwieni do wysokiego ultrafioletu. Służy ona jednak nie tylko lepszemu oglądaniu szczegółów, ale pełni też funkcję ochronną.

Kultura Predatorów skupia się na polowaniach i walce z niebezpiecznymi formami życia. Wiadomo również, że łowy nie służą zdobywaniu pożywienia czy eliminacji zagrożenia, ale stanowią rozrywkę albo rytuał przejścia, ponieważ atakują tylko formy, które stanowią dla nich wyzwanie. Po zabiciu ofiary robią z jej skóry albo głowy trofeum. Jeśli jednak polowanie się nie powiedzie i zostaną ciężko ranne wybierają honorowe samobójstwo.


MISTRZ ARENY 10-19
MISTRZ ARENY 20-29
MISTRZ ARENY 30-39
MISTRZ ARENY 40-49
MISTRZ ARENY 50-59
MISTRZ ARENY 60-69
MISTRZ ARENY 70-79